Fehér lávakő ásványkarkötő - ékszer - karkötő - gyöngyös karkötő - Meska.hu Fehér lávakő ásványkarkötő - ékszer - karkötő - gyöngyös karkötő - Meska.hu
Fehér lávakő ásványkarkötő - ékszer - karkötő - gyöngyös karkötő - Meska.hu Fehér lávakő ásványkarkötő - ékszer - karkötő - gyöngyös karkötő - Meska.hu
Fehér lávakő ásványkarkötő - ékszer - karkötő - gyöngyös karkötő - Meska.hu
Fehér lávakő ásványkarkötő - ékszer - karkötő - gyöngyös karkötő - Meska.hu
Fehér lávakő ásványkarkötő - ékszer - karkötő - gyöngyös karkötő - Meska.hu Fehér lávakő ásványkarkötő - ékszer - karkötő - gyöngyös karkötő - Meska.hu
A karkötő egyedi, saját alkotás. 8 mm-es ásványgyöngyökből készült, ezüst színű köztes díszekkel, gumis damilra fűzve. Az ékszer 15-16 cm-es csuklón kényelmesen viselhető. A Lávakőnek számos különböző pozitív hatása van testünkre,lelkünkre, közérzetünkre egyaránt. Méregtelenítt, serkenti a sejtek vízutánpótlását és a vérkeringést, erősíti az inakat, segíti a kötőszövet regenerálását.. Támogatja a szervezetet egyensúlyának megtartásában, nyugtatja az idegrendszert. Igen erős eneregetizáló hatása is van. A Bak és a Skorpió csillagjegy szülöttei számára különösen ajánlott a lávakő viselése; esetükben fokozottabban érvényesülhetnek ennek a különleges vulkáni kőzetnek a pozitív hatásai, amely leginkább a föld elemekkel harmonizál. A lávakőre ha pár csepp illóolajat csepegtetünk, kedvenc illatunkat egész nap érezhetjük. Fontos tisztában legyünk azzal, hogy az ásványokkal, kristályokkal való holisztikus gyógyítás nem helyettesítheti a szakorvosi ellátást, de támogathatja a kezelést, ha hittel és szeretettel használjuk őket.
Fontos tisztában lennünk azzal, hogy az ásványokkal, kristályokkal való holisztikus gyógyítás nem helyettesítheti a szakorvosi ellátást, de támogathatja a kezelést. A „gyógyító kövek” önzetlen segítőtársai lehetek annak, akinek hite van.
Összetevők

ásványgyöngy, köztes dísz, gumis damil


Ára

/ 1 db


Termék elérhetősége

Késztermék, azonnal szállítható


Termék típusa

Kézműves termék



Technika

gyöngyfűzés, gyöngyhímzés


Jellemző
ékszer, karkötő, gyöngyös karkötő, ásványkarkötő, lávakő, buddha

Színek

ezüst, fehér


Termékkód

4881734

A fizetést követően 2-5 munkanapon belül tudok postázni.


Lehetséges szállítási módok és díjai (Magyarországra)

Egy termék Több termék
házhoz szállítás előrefizetéssel
2 390 Ft 2 390 Ft
háztól-házig futár előrefizetéssel
3 170 Ft 3 170 Ft
Postai küldemény (ajánlott) előrefizetéssel
985 Ft 1 495 Ft
Postai küldemény (elsőbbségi, ajánlott) előrefizetéssel
1 095 Ft 1 775 Ft
Postai küldemény normál levélként
255 Ft 765 Ft

Készítette

vnasz

vnasz

A legnagyobb öröm az alkotásban a felszabadult, vég nélküli játék, új utak nyitása, a harmónia és az örömszerzés a másik számára.?

5 (6)

vnasz boltja  ›

Róla mondták

“A karkötőt megkaptam, gyönyörű,máskor is veszek (csak legyen pénzem)”

Margit482301

Ezeket láttad már?